AktualnościLiturgia

Warsztaty Ministrantury Niezwykłej – Kraków 2023

Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny zaprasza na Warsztaty Ministrantury Niezwykłej, które odbędą się w Krakowie w dniach 6-9 lipca. Zapraszamy do Krakowa posługujących przy ołtarzu: ceremoniarzy, lektorów i akolitów, kleryków, zakrystianów, animatorów i wszelkich pasjonatów liturgii w wieku od 16 lat wzwyż.

Co ciekawego będzie w programie?

Codzienna asysta na uroczystej Mszy św. z ks. biskupem, spotkania z ceremoniarzami papieskimi, zwiedzanie klasztoru, katedry i opactwa; i inne propozycje. Odwiedzą nas m.in. bp Michał Janocha (biskup pomocniczy warszawski), ks. Krzysztof Marcjanowicz (ceremoniarz papieski, podsekretarz Dykasterii ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów), ks. Paweł Baran (proboszcz Katedry na Wawelu), a także ks. Krzysztof Porosło, br. Fabian Stanisz i inni.

Jak się zgłosić i dopytać o szczegóły?

Wydarzenie odbędzie się jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych – zapisy trwają już teraz (do wyczerpania miejsc) poprzez ogólny formularz zgłoszeniowy, można tam zamówić nocleg i śniadania (opcjonalnie). Prosimy o zapoznanie się także z programem dnia i odpowiedziami na pytania, w pozostałych kwestiach jesteśmy do dyspozycji pod czatem i adresem info@warsztaty.mn.

Szczegóły i zapisy:
www.warsztaty.mn/ministranci