AktualnościSportWyjazdy

Piłkarski turniej w Ożarowie Mazowieckim

Podczas tegorocznych wielkopostnych rekolekcji dla lektorów w Ożarowie nikt z obecnych nie przypuszczał, że zaowocują one współpracą służb liturgicznych Bogurodzicy oraz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Początek tej współpracy zainicjował opiekun ożarowskich ministrantów ks. Krzysztof Śniadoch SAC, na zaproszenie którego ministranci z naszej parafii udali się do Ożarowa na towarzyski turniej piłkarski.

Początek długiego weekendu okazał się idealną okazją do ponownego spotkania ministrantów oraz lektorów z Jelonek i Ożarowa, tym razem na hali sportowej, gdzie zmierzyli się oni w towarzyskich rozgrywkach piłkarskich.

W meczach kategorii szkoły podstawowej górą okazali się ministranci z Warszawy, natomiast w pasjonującym meczu gimnazjalistów mimo niesamowitego zaangażowania obu drużyn i wyczerpującej gry do ostatniego gwizdka padł remis 3-3.

W imieniu całej Liturgicznej Służby Ołtarza parafii Bogurodzicy Maryi dziękujemy ks Krzysztofowi za mile spędzony czas oraz już dziś zapraszamy na mecze rewanżowe na jelonkowskie boiska.

Szczególne podziękowania należą się również rodzicom ministrantów, którzy umożliwili szybki transport ministrantów do Ożarowa i z powrotem.

Wszystkie zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć w albumie naszej GALERII.