Rekolekcje lektorskie 2018 – wstępny rozkład jazdy

PIĄTEK

18.00 Wyjazd spod kościoła

19.10 Spotkanie organizacyjne na miejscu

19.25 Nieszpory

19.45 Kolacja

20.40 Droga Krzyżowa

21.00 Msza św.

23.00 Kompleta

 

SOBOTA

7.30 Jutrznia

8.00 Śniadanie

9.00 Lectio Divina I

10.15 Ćwiczenia Męki Pańskiej

11.45 Koronka

12.00 Anioł Pański

12.45 Konferencja I

14.00 Obiad

14.45 Konferencja II                    

16.00 Msza św.

17.00 Rekreacja

18.45 Nieszpory

19.15 Kolacja

20.00 Film (21.00 Apel Jasnogórski)

22.30 Kompleta

23.00 Wystawienie NS

 

NIEDZIELA

6.00 Schowanie NS

7.00 Jutrznia

7.45 Śniadanie

8.15 Lectio Divina II

10.15 Wyjście do kościoła

11.00 Msza św.

12.15 Wyjazd